Drużyny - 2018 r.

# Zespoły Obserwatorzy Liczba obserwatorów Województwo
Warmińskie-Mazurki Hanna Pomorska, Andrzej Młynarczyk, Ewa Sokołowska 3 warmińsko-mazurskie
Mostowiakowie Tymoteusz Mazurkiewicz, Krzysztof Paryś, Piotr Pasterski, Hubert Kamecki 4 podkarpackie
La Sowiacy Andrzej Janowski, Piotr Kunowski, Anna Janowska, Sławomir Kuczmarski 4 podkarpackie
gURALE Jacek Niemiec, Szymon Mazgaj, Wieczorek Paweł, Adam Flis, Wyka Jakub 5 małopolskie
BoPaDaJu Częstochowa Marcin Borowik, Przemysław Jura, Paweł Hermański, Damian Celiński 4 śląskie
Noteccy Jaśni Filip Turowski, Dominika Koprowska, Tomasz Hausmann, Grzegorz Gołębniak 4 wielkopolskie
Spod Wielkiej Sowy Mały Czes Jarosław Słowikowski, Rafał Walczybok, Tomasz Zarzycki, Radosław Grochowski, Mariusz Dąbek 5 podlaskie
Zbójcerze Jarek Makowski, Przemysław Pasikowski, Paweł Kozanecki, Myśliwiec Krzysztof, Dariusz Ziembicki 5 łódzkie
Czajkersi Piotr Bulski, Natalia Bilewska, Jakub Biecek 3 śląskie
Front Wschodni Jarosław Mydlak, Dariusz Piechota, Tomasz Gustyn, Jarosław Stalenga, Agnieszka Chwała 5 lubelskie
DES ANTHUS ARII Michał Baran, Wojciech Guzik, Piotr Guzik, Piotr Guzik 4 podkarpackie
RACHU-CIACHU! Wojciech Cichy, Wojciech Piecha, Dariusz Świtała, Michał Janosz, Robert Zbronski 5 małopolskie
JIZZ TEAM CZĘSTOCHOWA Ewelina Hanyż, Stanisław Czyż, Grzegorz Kaczorowski 3 śląskie
Grupa Upupa Michał Włodarczyk, Milena Padysz, Sławomir Dąbrowski, Dawid Ryźlak, Radosław Włodarczyk 5 łódzkie
Dziuplaki Adam Kut, Sebastian Kędzior, Tomasz Świątek 3 podkarpackie
Włochatka Team Karolina Skorb, Krzysztof Belik, Justyna Soska, Witold Nocoń 4 śląskie
Podlaskie PTOPówki Anna Suchowolec, Dominika Piotrowska, Edyta Kapowicz, Gabriela Kulakowska 4 podlaskie
Ornitoholix Mateusz Ściborski, Piotr Baszanowski, Michał Kujawa, Marta Ściborska 4 pomorskie
Setka Ptasiarza (poza konkursem) Jacek Betleja 1 śląskie
Poszukiwacze zaginionej alki Piotrek Rosa, Łukasz Berlik, Agnieszka Pietruszewska-Pietrek 3 opolskie
Poznaniacy Przemysław Baraniecki, Ryszard Górny, Agata Ożarowska 3 wielkopolskie
Grupa Dubelta Maciej Aleksandrowicz, Katarzyna Aleksandrowicz, Marta Aleksandrowicz 3 opolskie
Vogel Kampfgruppe Krakau Krzysztof Czajowski, Katarzyna Matusik, Stanisław Broński, Piotr Krawczyk 4 małopolskie
Parus Team Marzena Wielik, Marta Tajchman, Jerzy Sikorski 3 mazowieckie
Ekskubitorianie Mateusz Domka, Michał Gruss, Jakub Ruszkowski 3 wielkopolskie
Opolskie 3-nadle Waldemar Michalik, Monika Pastrykiewicz, Rafał Świerad 3 opolskie
FZ 666 Sławomir Rubacha, Paweł Czechowski, Marcin Bocheński 3 lubuskie
Dubelt Paweł Białomyzy, Piotr Świętochowski, Marcin Wereszczuk, Michał Korniluk, Katarzyna Curyło 5 podlaskie
ORPD Dżawat Kamil Kręcki, Krystian Pytel, Monika Szczesiak 3 pomorskie
Beneficjenci Dymu Stylizującego Myśli Tomasz Maszkało, Leszek Duduś, Antoni Knychała 3 dolnośląskie
Pyrland Volksgruppe Błażej Nowak, Mariusz Janowski, Sergiusz Niziński, Dawid Niedbała 4 wielkopolskie
Kujawiaki Krystian Urbański, Jakub Czarnowski, Wiśniewski Krzysztof 3 kujawsko-pomorskie
Lullula Team Mirosław Nowicki, Szymon Kielan, Geoff Boulton, Przemysław Boguszewski 4 łódzkie

Działanie zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu projektu LIFE Euro Bird Portal (LIFE15 PRE/ES/000002)